0507 427 99 10

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal Reklam İmalatı ve Çözümleri
Siz değerli müşterilerimizin reklam sektöründe aklınıza takılan bütün soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.
Logo Tasarımı Neden Önemlidir?
Logo bir firmanın olmazsa olmazları arasında yeralmaktadır. Buna istinaten firmanızın logosuna bağlı olarak yapılan kurumsal reklamlarda kaliteli bir işleyiş sergilemektedir. Firmanıza ait kaliteli ve özgün logolar tasarlamamızı isderseniz firmanızın ön araştırmasını yaparak size uygun kurumsal duruşunuzu yansıtacak tasarımlar çıkartabilir ve onayınızdan sonra Kurumsal Reklam çalışmalarınıza daha kaliteli bir anlayışla devam edebiliriz
Firmamız imalat konusunda hangi çözümleri sunuyor?
İmalat konusunda çok kapsamlı bir portföye sahibiz firmanıza ait logo tasarımından sonra Tabela imalatı, totem imalatı, cephe kaplama işleri, led aydınlatmalı kutu harf imalatı, branda tabela imalatı, folyo kesim, folyo baskı ve uygulama işlemleri, araç giydirme uygulamaları, kurumsal baskılı işler (kartvizit,celpli dosya,antetli kağıt,küp blok vs.) konularında geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.
Yaptığımız işler garantilimi?
Yaptığımız bütün işler firmamızın aynası olduğundan ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutup referans müşteriler kazanmak adına yaptığımız bütün işlerin arkasında duruyoruz.
Hangi alanlarda imalat yapıyoruz?
Reklamcılık sektörüne ait aklınıza gelebilecek bütün imalatları kapsamaktayız.
Dijital reklamcılık konusunda hangi konularda hizmet veriyoruz?
Web tasarım ve uygulama, google reklamları,seo işlemleri, dijital reklamcılık konularında kendi bünyemizde çalışan konularına hakim takım arkadaşlarımızla firmanızı dijital ortamlarda enüst seviyede temsil ederek çalışmalarınızı profosyonel olarak yapmaktayız.
Cephe Giydirme Yapıyormuyuz?
Tabi ki, cephe kaplama ve giydirme konusunda profosyonel bir ekip ile kompozit uygulamaları firmanın cephe görünümüne göre Derzli sistem veya H aluminyum sistem ile kaliteli bir görüntüye kavuşturuyoruz.
Kutu Harf Aydınlatmada Hangi Kalitede Led Kullanıyoruz?
Dış mekan ve iç mekan uygulamalarımızda ortamın gereksinimlerine göre Lensli modül ledler ile cephe ve iç mekanlarda yaptığımız kabartma kutu harflerin görünürlülüğünü en üst seviyede tutuyoruz. Kullandığımız ledler satın aldığımız firma tarafından 2 yıl garanti ile sunulmaktadır firmamızda buna bağlı olarak kullandığımız led ürünlerine 2 yıl garanti sunmaktayız.
Baskılı İşlerde Nekadar Garanti Sunuyoruz ve Hangi Kalitede Baskı Yapıyoruz?
Baskılı işlerde iç mekan kalitesinde dış mekan baskı yapabilen solvent bazlı 2016 model makinalar kullanmaktayız. Makinaalrımızda ve baskı aşamalarında firmamızın büyüklüğüne veya küçüklüğüne bakmadan en kaliteli şekilde baskı malzemeleri kullanmaktayız. yaptığımız dijital baskıları LAK malzemesiyle korumaya alarak boyanın solma oranını en alt seviyelere indirmeye çalışıyoruz. Cepheye bağlı olarak yaptığımız dijital baskılı işlerde 2 yıl garanti sunmaktayız.